Hakkımızda

HellermannTyton'a hoş geldiniz

Kablo yönetiminiz bizim uzmanlık alanımızdır – MADE FOR REAL.

İlham al

HellermannTyton, elektrik kabloları ile veri ağları altyapılarının işaretlenmesi, korunması, izole edilmesi, bağlanması, kurulumu, sabitlenmesi ve gruplanarak birleştirilmesi alanlarındaki ürünlerin üretim ve tedariki alanında faaliyet gösteren önde gelen üretici ve tedarikçilerdendir. Bunun yanı sıra müşteriye özel endüstriyel uygulamalar için de parçalar geliştirmekteyiz.

Misyonumuz, kablo yönetiminin pek çok farklı ihtiyacına yönelik gerçekçi çözümler üretmektir. Üstlendiğimiz bu misyonu gerçekleştirebilmek için müşterilerimizin dünyasında gerçekleşen her tür olayla ilgileniyor ve bunları inceliyoruz. Yeni ürün serilerinin üretiminde bizim için en önemli ilham budur.Misyonumuz, kablo yönetiminin pek çok farklı ihtiyacına yönelik gerçekçi çözümler üretmektir. Üstlendiğimiz bu misyonu gerçekleştirebilmek için müşterilerimizin dünyasında gerçekleşen her tür olayla ilgileniyor ve bunları inceliyoruz. Yeni ürün serilerinin üretiminde bizim için en önemli ilham budur. Bu temelde geliştirdiğimiz ürünlerimizle ürün portföyümüz 75.000’in üzerinde parçaya ulaştı.

Modern standartlarda 15 üretim tesisimiz ile 11 farklı noktada ürün geliştiriyoruz. Bünyesindeki 4500 çalışanıyla HellermannTyton bugün 37 ülkede en yüksek standartlarda hizmet sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık yapmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her yerdeyiz. HellermannTyton iletişim:

Küresel markamız endüstrimizdeki profesyonellerin güvenini kazanmış bir markadır. HellermannTyton ürünleri, kablo yönetimi ihtiyaçlarınızdan ilham alınarak geliştirilir.

Dünya çapında HellermannTyton

HellermannTyton, geliştirdiği endüstrilere özel ürünleriyle dünya çapında çıtayı yükseltiyor.

Torsion'dan ilham aldık

Torsion'dan ilham aldık

Örnek: rüzgar türbinleri için: Loop Spacer

Loop Spacer

Dönen kaporta içerisindeki burulma sebebiyle kablo kılıflarında oluşan aşınmayı en aza indirger. Loop Spacer, mevcut kurulumlara kolaylıkla uygulanabilir. Ayrıca uygulandığı kablonun soğutma özeliiklerini geliştirir.

Kapsamlı sektörel uzmanlık

Burulmadan, ağırlık azaltmaya kadar kablo yönetimi alanında her sektörün baş etmek zorunda olduğu kendine has zorluklar vardır. Yüksek düzeydeki uzman bilgisiyle HellermannTyton farklı pazar ve sektörler için kişiye özel çözümler sunar. Bunlardan bazıları şunlardır:

Telekomünikasyon Telekomünikasyon

HellermannTyton, zor şartlarda sizi yarı yolda bırakmayan ürünler geliştirir.

Aşırı şartlardan ilham aldık.

Aşırı şartlardan ilham aldık.

Zorlu çevre koşullarında koruma sağlar: Helagaine HEGMAN

Helagaine HEGMAN

Yüksek ısıların söz konusu olduğu ve yangın koruma şartlarına uyulması gereken uygulamalarda NOMEX® HEGMAN-02 örgülü makaronları mükemmel koruma sağlar.

Yüksek esnekliği sayesinde makaron, uzun bölümler ve hali hazırda takılmış bağlantılarda dahi basit bir montajı mümkün kılar. Yanıcı olmayan örgülü makaron, akışkanlar ve radyasyona dayanıklı olmasının yanı sıra su ve yağ tutmaz bir özelliğe sahiptir.

İleri düzeyde uzmanlık

Daimi olarak çetin koşullara karşı koyabilmeleri için HellermannTyton, yeni malzemelerin kullanımı konusunda durmaksızın çalışmalar yapar. Pek çok alanda ürün ve üretim metodlarımızın bir benzeri daha yoktur.

Ağır yük uygulamalarında kablo tutucular

Ağır yük uygulamalarında kablo tutucular

Yüksek sıkma torkuna sahip vida ve civatalara takılabilir

HellermannTyton, kurulum ve planlamanın yanı sıra tüm sipariş sürecinde hatırı sayılır bir zaman avantajı sunar.

Zamandan ilham aldık.

Zamandan ilham aldık.

 

 

Yüzde 25 daha hızlı: Q-tie kablo bağı

Q-tie kablo bağı

Tak ve sık. Q-tie serisinin yenilikçi tasarımı geleneksel kablo bağlarına kıyasla şu iki iş adımından tasarruf etmenizi sağlar: Bağın sonunun bağ başından geçirilmesi, sıkma için el değiştirme.

Q-tie'ın açık baş yapısı, bağ kemerini bağ başından geçirme işlemini o kadar kolaylaştırır ki iş eldivenleri ile bile bu işi yapmak mümkündür. Bağ kemerinin son kısmının geniş tasarımı, tutulmasını oldukça kolaylaştırır, aynı zamanda bağ başının üzerindeki yarık kolaylıkla hissedilir. Dar alanlardaki kör montajlarda dahi kablo bağlama işlemi birkaç saniye içinde hallolur

Hızlı işleme

Hızlı HellermannTyton

Hızlı sipariş süreci.

Siparişlerin işlenip teslimatların planlaması elbette ki tam otomatik biçimde EDI standartlarında gerçekleştirilir.ızlı sipariş süreci.

Direkt iletişim.

HellermannTyton'a ulaşmak istediğinizde bütün gününüz telefonda bir birimden diğerine yönlendirilmekle geçmez. Müşteri temsilcinizle direkt iletişim kurup, herşeyi kendi dilinizde görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aynı zamanda gerekli olan karar verici uzmanlığa da sahiptirler.

Hızlı bulunurluk.

Dünya çapında sıkı bir dağıtımcı ağı ile gerek küçük gerekse de büyük siparişler son derece hızlı şekilde teslim edilir.

HellermannTyton'da bizler kablolarla alakalı her konuda en iyi çözümleri tutkuyla sunan uluslararası bir ekibiz.

Takım çalışmasından ilham aldık.

Takım çalışmasından ilham aldık.

HellermannTyton'un tüm bayileri dostça bir atmosfer ve en yüksek düzey güvenirlik sunar. Avrupa çapındaki 10.000 müşterimizle gerçekleştirdiğimiz bir anket, doğru yolda olduğumuzu gösterdi: Müşterilerimizden %98'i bizi tavsiye etmekten çekinmezler.

Yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra dikkatlice dinleyen, gerekeni zamanında yapan ve tüm ihtiyaçları en yüksek düzeyde karşılamayı görev edinmiş yüksek motivasyonlu çalışanlarımız ile bunun böyle kalması ve hatta daha da gelişmesi elimizden geleni yapmaya hazırız. 

HellermannTyton Akademisi

Eğitimler

Yeni çözümlerin mevcut iş akışlarına hızlıca uygulanabilmesi için HellermannTyton kapsamlı bir eğitim programı sunar. Tüm konumları kapsayan çalışma tarzımız sayesinde uluslararası faaliyet gösteren müşterilerimiz de kısa sürede yeni ürünlere geçiş yapabilirler. Bunun için gerekli olan bilgi transferi HellermannTyton Akademisi tarafından sağlanıyor. Akademimizde çalışanlarımız ve müşterilerimiz hem birbirlerinden ilham alabilirler hem de birbirlerine ilham verebilirler.

Yeni videolar: HellermannTyton'a bakış

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE programı, ekiplerimizin takım çalışmasına bir göz atma imkanı sunar. Yeni fikirlerin oluşmasından yenilikçi ürünlerin gelişmesine kadarki süreci kendi gözlerinizle görün.

İndirmeler bölümümüze göz atmak için tıklayın.

Bizimle iletişimde kalın!


Update: 18/02/2018 © HellermannTyton 2017
İletişim bilgileri