Geliştirme

MADE FOR YOU: Size özel çözümler için HellermannTyton tecrübeli iş ortağınızdır.

HellermannTyton'da ürün geliştirme

Yüksek geliştirme yetkinliğimiz sayesinde dünya çapında her zaman özel istek ve beklentilerinize uygun ürünleri tasarlamaya muktediriz. Hem de planlamadan üretime kadar hepsi tek elden.

Müşteriye özel ürün geliştirme

Müşteriye özel ürün geliştirme

Örneğin AC Pipe sabitleme klipsi, otomotiv sektöründe kullanılan, izole edilmiş alüminyum soğutma sıvısı kanallarıyla ilgili bir sorunu çözer. Oynamaz sabitleyiciler motor bölümündeki titreşimler sebebiyle kanallarda hasara sebep oluyordu. Şimdi ise hem sert hem de yumuşak malzemeden oluşan AC Pipe sabitleme klipsi, müşteri tarafından beklenen hareket tolaranslarına uyuyor.

Uzmanından uzmanına

HellermannTyton kendinden yapışkanlı FlexTack tutucu

HellermannTyton dünyayı kendi kablo yönetimi penceresinden değişmez bir yer olarak görmez. Biz kendimiz de karmaşık makinalar üretiyoruz. Bu esnada bazen daha önce çözülmemiş sorunlarla karşılaşıyoruz. Aynen M-BOSS paslanmaz çelik işaretleme sisteminde olduğu gibi. Bir silindir üzerine tutturulma ihtiyacından doğan bu ürün artık FlexTack ismi altında hem içbükey hem de dışbükey formlarda kullanılan kendinden yapışkanlı tutucu olarak ürün paletimizde yerini aldı.

Yeni görevlere hazır.

HellermannTyton çalışanları

Dünya çapındaki 5000 çalışanımızla her nerede olursanız olun, sizin olduğunuz yerde size destek olup geliştirme uzmanlığımızı sizinle paylaşıyoruz. Geniş kapsamlı projelerde geliştirici ekibimiz gerektiğinde tüm proje süresince sizi destekler. Projelerinizde size destek olabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Bize ulaşın

HellermannTyton kendi ürünlerini geliştirmeye durmaksızın devam ediyor. Şu anda 75.000 farklı üründen oluşan bir ürün paletine sahibiz.

Bunlara her gün yeni fikirler ekliyoruz.

Inspired by improvement

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE videoları

HellermannTyton INSIDE programı, ekiplerimizin takım çalışmasına bir göz atma imkanı sunar. Yeni fikirlerin oluşmasından yenilikçi ürünlerin gelişmesine kadarki süreci kendi gözlerinizle görün.

İndirmeler bölümümüze göz atmak için tıklayın.

Bizimle iletişimde kalın!


Update: 09/12/2018 © HellermannTyton 2018
İletişim bilgileri